Penziony ve Viehhofen

Ubytování ve Viehhofen v klidném prostředí a umístěné do méně frekventované budovy s rodinným zázemím. Přesně toto Vám nabídnou penziony ve Viehhofen. Většina penzionů ve Viehhofen se od hotelů ve Viehhofen liší svojí velikostí a množstvím pokojů, přístupem personálu a také umístěním, které je často směrováno na periférie Viehhofen.
Řadit dle:


6 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 6 1 

1. Chalet Peter 

Foto: Chalet Peter
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
100 %

Chalet Peter Viehhofen se nachází ve Viehhofenu. Chata se 6 ložnicemi je kompletně zrenovovaná, má 3 koupelny, obývací pokoj s TV a kuchyň s myčkou a mikrovlnnou troubou. K vybavení patří i sauna a parní sprcha v jedné z koupelen.

Pokoje

Chata s 5 ložnicemi
15 osob0 - 0 EUR za noc

2. Chalet Saalach 

Foto: Chalet Saalach
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
88 %

Holiday Home Saalach se nachází v centru vesnice Vienhofen, která leží v těsné blízkosti rekreační oblasti Saalbach-Hinterglemm, a nabízí Wi-Fi zdarma. K lyžařskému vleku je to odtud 1,5 km.

Pokoje

Prázdninový dům s 8 ložnicemi
19 osob123 - 128 EUR za noc

3. Landal Rehrenberg 

Foto: Landal Rehrenberg
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
86 %

Landal Rehrenberg se nachází v Viehhofen v údolí Glemm, 8 km od Saalbachu a 10 km od Zell am See. Prázdninový areál zahrnuje restauraci a velké wellness centrum.

Pokoje

Apartmán (4 dospělí)
osoby38 - 81 EUR za noc
Apartmán (6 dospělých)
osob50 - 98 EUR za noc

4. Chalet Huski Viehhofen 

Foto: Chalet Huski Viehhofen
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
89 %

Chalet Huski Viehhofen se nachází ve Viehhofenu. Tato chata nabízí Wi-Fi zdarma, TV, balkon, myčku nádobí, jídelní kout, mikrovlnnou troubu, sporák a koupelnu se sprchou. Chalet Huski Viehhofen zahrnuje zahradu a neplacené parkoviště.

Pokoje

Chata s 5 ložnicemi
14 osob0 - 0 EUR za noc

5. Holiday Home Leitold by HolidayFlats24 

Foto: Holiday Home Leitold by HolidayFlats24
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
98 %

Samostatně stojící prázdninový dům Leitold by Easy Holiday se nachází ve městě Viehhofen v Salcbursku, 7 km od lyžařského střediska Saalbach Hinterglemm, a nabízí zahradu s terasou, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.


6. Holiday Home Viehhofen by HolidayFlats24 

Foto: Holiday Home Viehhofen by HolidayFlats24
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
81 %

Holiday Home Viehhofen by Easy Holiday se nachází ve Viehhofenu, 8 km od Saalbach Hinterglemmu. Nabízí Wi-Fi zdarma, zahradu a neplacené soukromé parkoviště.


6 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 6 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: